Medya Haberleri

“Turn Up Your Inner Voice” Tüm Dünyada Satışta

“İç Sesini Aç” İngilizce Olarak Satışa Sunuldu

Kitap yazmak uzun zamandır hayalimdi. Kitap yazmayı bir hayalden öteye taşıyıp bunu gerçekleştirdikten sonra, bir sonraki hedefime artık odaklanabilirdim. “İç Sesini Aç” kitabını İngilizce olarak tüm dünyada satışa sunmak.

Olur mu olmaz mı derken yayınevimin de yönlendirmesi ve desteğiyle bu konunun üzerinde çalışmaya başladım.

Eserlerini İngilizce olarak yayınlamak ve tüm dünyada daha fazla okuyucuya ulaşmak eminim birçok yazarın hayalidir.

Fakat yurt içinde yaptığım araştırmalarda yayınlanan kitap sayısına oranla malesef bunu gerçekleştiren yazarların oranının çok düşük seviyelerde olduğunu gördüm.

Üstelik bu konuda nasıl ilerlenmesi gerektiği ile ilgili de bilgilendirici içerikler ve kaynaklar bulmakta zorlandım.

Aslında bu beni daha da gaza getirdi. Hedeflerimi gerçekleştirirken bir zorlukla karşılaştığımda nedense motivasyonum daha da artıyor.

Zorluklar Karşısında Bakış Açısı

Kişinin gelişimini ve dünya düzleminde ilerlemeyi sağlayan en önemli kısım da tam burası diye düşünüyorum : “Zorluklar karşısında hangi bakış açısına sahip olduğun ve hangi duyguya girdiğin.”

“Nasıl yapacağım, nasıl tüm kitabı İngilizce’ye çevireceğim, nasıl Amazon ile temasa geçeceğim, satışı, pazarlamayı, tanıtımı yurtdışında nasıl halledeceğim” düşünceleri seni hayalinden vazgeçirebilir.

Ya da “Bunlarla uğraşacak zamanım ve gücüm var mı?” diye kendine sorabilirsin. Veya “İngilizce’ye ne gerek var, zaten Türkçe’sini çıkarmam bile mucize sadece ona odaklanayım.” diye düşünebilirsin.

Tabi bu kadar negatif düşüncenin üstesinden gelebilmek için iç sesini açman ve yaşamda ne istediğinle uyumlanman gerekiyor.

Zorluklara rağmen hedefine ulaştığında zaten çok daha güçlü bir duygu yaşayacak ve özgüvenini artıracaksın.

Sonuç olarak 4 aydan daha uzun süren sancılı bir süreçten sonra “İç Sesini Aç” kitabını “Open Your Inner Voice” ismiyle Amazon.com sitesi üzerinden İngilizce olarak tüm dünyada satışa sunabildim.

Tabi ki bu çok heyecan verici bir gurur benim için.

Özellikle kitap yazmayı düşünen veya yazdığı eserini İngilizce olarak yayınlatmak isteyen kişiler varsa bu yolculukta edindiğim tecrübeleri seve seve paylaşmak isterim. Bu konuda benimle her zaman çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

“Turn Up Your Inner Voice” kitabına Amazon.com sitesi üzerinden bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’de ise Kitapyurdu sitesinden sipariş vermek mümkün.

“Turn Up Your Inner Voice” Tanıtım Yazısı

“If you are reading this, your inner voice must have told you to check what is written at the rear cover of the book. It will also ask you to check the price, who the author is and also to take a look at the contents. Afterwards, you will make a comment on the book based on your previous experiences.

And as the result of this comment, you will listen to your inner voice and buy the book, or put it back.

“Would like to learn more about your inner voice which you’ve probably suppressed at times and which you’ve sometimes ignored altogether?
In this book, there is a character who is in pursuit of a happier, more peaceful and more joyous life, but who delays life for various reasons and who just cannot lead the life he desires. The book tells the story of this character’s journey with his inner voice.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir