``İÇ SESİNİ AÇ`` BİR KİŞİSEL GELİŞİM ROMANI

Tüm Online Kitapçılarda...

``İç ses ruhtan gelen naif, ince ve zarif bir sestir, yükselmez sırasını bekler arada bir kendini hatırlatır. Çoğunlukla başkalarının ne diyeceğini önemseyen kişiler kendi ruhlarına uygun bir hayat yaşamayı zamanla unuturlar.

İç seslerini hatırladıkça huzursuz olurlar, kendilerini mutsuz hissederler. Oysa huzur ve mutluluğun kaynağı insanın ruhuna uyumlu bir hayat yaşamasıdır. Bunun tek yolu da iç sesimizin farkında olup onu ertelemeden ötelemeden gerçekleştirmektir.”
``İÇ SESİNİ AÇ``

Arka Kapak Yazısı

Bu yazıyı okuduğunuza göre iç sesiniz size “Kitabın arka kısmında ne yazıyor bir bak,” demiş olmalı. Ayrıca sizden fiyata, yazarın kim olduğuna ve içindekilere de bakmanızı isteyecek ve sonra kitap hakkında daha önceki deneyimlerinize göre bir yorum yapacaksınız.

Bu yorumun sonucuna göre iç sesinizi dinleyip ya bu kitabı satın alacaksınız ya da geri koyacaksınız.Bugüne kadar bazen dinlediğiniz, bazen bastırdığınız ve kimi zaman da duymazlıktan geldiğiniz o iç sesinizi biraz daha iyi tanımak ister misiniz?

Bu kitap daha mutlu, daha huzurlu ve daha keyifli bir yaşamın peşinde olan, bununla birlikte farklı nedenlerden dolayı hayatı sürekli erteleyen ve istediği hayatı yaşayamayan bir karakterin iç sesiyle olan hikâyesini anlatıyor.

Detay

Yayın Tarihi: 02.09.2019
ISBN: 6057823922
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 358
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13 x 19.5 cm