Bundan bir yıl önce hayata geçen www.megareform.com.tr adresindeki internet sitesi değerli takipçilerinin ilgisi ve desteğiyle hızla büyümeye devam ediyor.

Astroloji, Diyet, Enerji & Şifa, Farkındalık, Koçluk, Nefes & Meditasyon, Pilates, Psikoloji, Terapi ve Yoga gibi 9 farklı alanlarda hizmet veren ve internet sitesinde yer alan ve uzmanların sayısı kısa süre içinde 500’ü geçti. Toplam yayınlanan ilan sayısı ise 1400 ilanı aşmış durumda.

Sadece internet sitesiyle sınırlı kalmayarak her ay düzenli olarak yayınlanan ve büyük ilgi gören Megareform dergisiyle de uzmanların tanıtımını yapmaya devam ediyor.

İlk sayısında 24 sayfa olarak yayınlanan dergi, okuyucuların ilgisi ve katkısıyla beşinci sayısında neredeyse iki katı sayfa sayısına yaklaştı. Megareform dergisinin tüm sayılarına internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Megareform’un en önemli misyonu, her bireyin içindeki potansiyeli fark etmesine ve değişim için adım atmasına destek olmak. Bedensel, ruhsal ve zihinsel açıdan kendini geliştirmek isteyen kişiler, platformda yer alan uzmanların etkinliklerine ve hizmetlerine ulaşma fırsatı buluyorlar.

Eğer siz de bu değerli topluluğa katılmak ve Megareform ailesine dahil olmak isterseniz internet sitesi üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Değişimin gücüyle her geçen büyüyen bu platformda yer alarak, siz de başkalarına rehberlik edebilir ve hayatlarını dönüştürebilirsiniz.

Megareform yöneticileri her bir bireyin değişime htiyacı olduğuna inanıyor ve bu yolda sizlerle birlikte ilerlemek istiyor. Sitede yer alan birbirinden değerli uzmanların etkinliklerine ve çalışmalarına katılarak, hayatınızda olumlu ve kalıcı bir etki yaratabilirsiniz. Megareform sitesinde sizin için değişimin kapısını aralayan muhteşem bir dünya olduğunu göreceksiniz!