BİR KİŞİSEL GELİŞİM ROMANI

“İç Sesini Aç : İç ses ruhtan gelen naif, ince ve zarif bir sestir, yükselmez sırasını bekler arada bir kendini hatırlatır. Çoğunlukla başkalarının ne diyeceğini önemseyen kişiler kendi ruhlarına uygun bir hayat yaşamayı zamanla unuturlar.

İç seslerini hatırladıkça huzursuz olurlar, kendilerini mutsuz hissederler. Oysa huzur ve mutluluğun kaynağı insanın ruhuna uyumlu bir hayat yaşamasıdır. Bunun tek yolu da iç sesimizin farkında olup onu ertelemeden ötelemeden gerçekleştirmektir.”

 

İç Sesini Aç – Arka Kapak Yazısı

Bu yazıyı okuduğunuza göre iç sesiniz size “Kitabın arka kısmında ne yazıyor bir bak,” demiş olmalı. Ayrıca sizden fiyata, yazarın kim olduğuna ve içindekilere de bakmanızı isteyecek ve sonra kitap hakkında daha önceki deneyimlerinize göre bir yorum yapacaksınız. Bu yorumun sonucuna göre iç sesinizi dinleyip ya bu kitabı satın alacaksınız ya da geri koyacaksınız.

Bugüne kadar bazen dinlediğiniz, bazen bastırdığınız ve kimi zaman da duymazlıktan geldiğiniz o iç sesinizi biraz daha iyi tanımak ister misiniz? Bu kitap daha mutlu, daha huzurlu ve daha keyifli bir yaşamın peşinde olan, bununla birlikte farklı nedenlerden dolayı hayatı sürekli erteleyen ve istediği hayatı yaşayamayan bir karakterin iç sesiyle olan hikâyesini anlatıyor.

 

İç Sesini Aç

 

Yayın Tarihi: 02.09.2019
Sayfa Sayısı: 358
Cilt Tipi: Karton Kapak
Boyut: 13 x 19.5 cm

Satınal (D&R)

 

Ne Arıyorsan Cevap Sende

İç Sesini Aç bir kişisel gelişim romanı. Yazar olarak okuyucuya vermek istediğim mesajlar romandaki karakterlerin birbirleriyle olan diyaloglarında geçiyor. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi yaşamın birebir içinde…

Ben, yaşamla ilgili sırların, bütünlüğün, mükemmelliğin ve tüm bilginin kişinin ruhunda olduğuna inanıyorum.

Biz bir sorunla karşılaştığımızda çevremizdeki insanlara danışsak da, başkalarının fikirlerine önem versek de aslında karşılaştığımız tüm sorunların cevaplarının kendi özümüzde olduğunu biliriz.

Bu sebeple huzuru ve mutluluğu dış dünyada aramayı bırakıp bir an önce özümüze, kendi içimize dönmemiz gerekiyor. İnsan her ne arıyorsa cevabı kendisinde, iç sesinde.

 

 

 

Dışarıda Bir Şey Yok

İç Sesini Aç, yaşamı boyunca, bazen dinledikleri bazen bastırdıkları ve kimi zaman da duymazlıktan geldikleri o iç sesi biraz daha iyi tanımak isteyen herkese ışık tutacak. Şu anki yaşamında değişiklik arayan, daha mutlu, daha huzurlu ve daha keyifli bir hayatın peşinde olan herkes bu kitabı okumalı.

Kitabın tasarımını yaparken kapak zemin rengini özellikle siyah renk seçtik. Bu siyahlık içimizdeki derin ve karanlık kısmı temsil ediyor. İç Sesini Aç yazısını biraz belli belirsiz yapmaya çalıştık ki iç sesimizi belli belirsiz duyduğumuzu görelim.

Kapağın üzerinde bulunan ses düğmesi iç sesimizin düğmesi. Bugüne kadar başkaları tarafından susturulan, dinlenmeyen, ihmal edilen o sesin düğmesini herkes biraz daha açıp duymaya başlayasın istiyorum. O düğmeyi çevirdikçe, bir anlamda özümüzün istediği bir hayatı yaşamaya adım attıkça, o karanlıktan uzaklaşıp aslında aydınlığa ulaşabileceğiz.

Böylece kitabı okumaya başlayan birinin, İç Ses hakkında farkındalığı artıkça, derin ve karanlık taraftan yaşamında beyaz ve aydınlık tarafa yolculuk edebilecek. Bu nedenle de kitabın arka kapağını beyaz yaptık.

Bu kitabı okuyan kişi, öncelikle iç ses konusunda büyük bir farkındalık kazanacak. Bugüne kadar kendisine neler yaptığını, hayatın hangi alanlarında nasıl tıkandığını ve nasıl limitlediğini görecek, neden huzursuz olduğunun, nelerin yaşam enerjisi ve sevincini azalttığının farkına varacak.

Kitap bittiğinde kendi potansiyelinin bilincine varıp, iç sesini dinlemeye başladığında aslında ruhunun bu dünyada ne aradığını da görmüş olacak.